Tuesday, 12 June 2012

Ojro Ojro 12'

Cudownie!
Dziś cały dzień jeden jedyny temat krążył dookoła za sprawą dzisiejszego meczu. Żył nim  każdy polak i każdy z niecierpliwością jego rozpoczęcia oczekiwał.  Nie podobało mi się podejscie co niektórych osób z czystym przekonaniem ze ten mecz będzie dla polaków porażka. A jednak! Ja wiedziałam, wiedziałam ten mecz był zbyt wazny aby mógł wypaść kiepsko. I się nie myliłam zapewne tez nie ja jedyna. Jestem strasnzie zadowolona. Wielkie gratulacje dla Kuby Błaszykowskiego za jakże to piękną bramkę jak i dla reszty składu. Reprezentacja spisała się genialnie, choć nie powiem jeszcze jeden by sie przydał i mieli ku temu spore szanse. Właściwie to były dwa gole nasze (!) niestety jeden po spalonym.. ah ale to niiiic :P  Taki skład, takie zaangażowanie, zadziorność i ambicje naszej drużyny sprawiają, że nie można przestać oglądać. Mecz minął mi momentalnie szybko, szczególnie druga połowa.Takie emocje, które towarzyszyły mi przy każdej akcji, nigdy nie miałam. Serce od  samego początku dudniło mi. Dzięki Bogu, dopieliśmy swego i Rosjanie niech nie będą więcej zbyt pewni siebie. Bo my Polacy mimo często  mylnej reputacji krążącej na nasz temat możemy jeszcze niejednokrotnie zaskoczyć.
 Po moim dzisiejszym zaangażowaniu w oglądaniu tego pięknego spotkania czuję że znalazłam nowe hobby! hehe mam ochotę obejrzeć już następny mecz.
O TAK ZDECYDOWANIE
Teraz pozostaje nam nic  innego jak czekac na decydujący mecz, aż do soboty...
Pamiętajmy, nadzieja gnie ostatnia! Wyjdziemy z grupy :)))


A tymczasem przychodzi czas na nauke i lulu pa. Tak więc...
...Buźka i dobranoc kochani!


Kaś.


9 comments:

 1. Ja jakoś nie mam parcia na to Euro, mecz oglądałam w piątek, wczoraj ze zmęczenia poszłam spać, ale życzę chłopakom jak najlepiej! :D wyjdziemy z grupy ;PP

  ReplyDelete
 2. Ja też polubiłam football :D

  ReplyDelete
 3. No własnie dopiero później, jak już zrobiłam zdjęcie zobaczyłam że nie widać wiśniowego lakieru :(( a te żele nieziemsko pachnął ale mógłby się zapach dłużej utrzymywać ;P

  ReplyDelete
 4. ja tam jestem bardzo zadowolona z polskiej reprezentacji, do konca walczyli !:)

  ReplyDelete
 5. Może i jestem zbytnią optymistką ale uważam, że wyjdziemy z grupy, trzymam kciuki za naszych! Tylu ludzi w nich nie wierzy, a oni ciągle nam udowadniają, że wcale nie są gorsi! Trzymam kciuki!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dokładnie tak! Zbytniego optymizmu nigdy dość ;)

   Delete
 6. Trzymamy kciuki, szansa jest i miejmy nadzieję, że ją wykorzystamy :)

  ReplyDelete
 7. Oczywiście, że wyjedziemy :)
  Bardzo mocno wierzę w Polaków!
  Obstawiam 2:1.

  :)

  ReplyDelete

Wypowiedz się !