Monday, 4 June 2012

czas na coś nowego

Cześć i czołem! Przyszła pora na kolejnego posta.  Tak wiem, znów po długiej nieobecności. Ale spójrzmy an to jedynie z przymrużonym okiem. Najlepiej to zupełnie wybic sobie z pamięci. Teraz postanawiam sobie systematyczność i dzielny powrót w świat wirtualny.  Życzcie mi w tej kwestii powodzenia :D
     Miniony weekend spędziłam za Lbn w Dąbrowicy. Byłam tam na szkoleniu z Centrum Wolontariatu w Lublinie. Jak sama nazwa wskazuje szkoliłam się tam do działań wolontariackich. Dokładniej to będę brała udział w wolontariackim tournee po lubelszczyźnie mającym na celu promować wolontariat. Tournee odbędzie się od 22 do 26 czerwca. I już jestem niesamowicie podekscytowana tą przygodą. Nie mogę się doczekać :)
    Ze względu na moje dzisiejsze złe samopoczucie i beznadziejną pogodę za oknem postanowiłam zostać w domu i nie pójść do szkoły. Z nudów wymyśliłam zrobienie sobie śmiesznego manicure oto focia :

Efekt jest dość śmieszny. Bynajmniej dla mnie, kiedy ja nie jestem przyzwyczajona do jakich kolwiek wzorków na paznokciach. Myślę ze z bardziej dokładnym wykonaniem byłyby fajniejsze. Przepraszam was z góry o ile jest to konieczne za lakier na moich skórkach, jednak nie chciało mi się jeszcze zmyć.

PS.
Znacie może jakiś fajny, prosty w obsłudze, program do kompresji filmików na YT?


pozdrawiam!
Yas.

2 comments:

  1. OMG! Jak można nie wiedzieć, że Teoria Wielkiego Podrywu to serial!!!! Najlepszy na świecie!!!
    Dziękuje za komentarz ;) Tak wychodzą na lepsze, mam nadzieję, że mi wyjdą.

    ReplyDelete
  2. Ciekawy pomysł na wzorek.
    Pozdrawiam!

    ReplyDelete

Wypowiedz się !