Sunday, 17 February 2013

puk puk

Witajcie kochane ponownie!
Piszę do was tego posta z ciekawością, a zarazem nadzieją w celu rekompensaty mojej bardzo długiej nieobecności tutaj. Zaniedbaniem siebie, swojego zainteresowania, tego co sprawia mi przyjemność a jednocześnie a nawet szczególnie was.. Chciałabym was teraz za to przeprosić i obiecać zmianę.
Odnośnie ciekawości to to interesuje mnie to czy ktoś w ogóle jeszcze tutaj zagląda. :) Wchodząc na bloga i zaglądając w statystyki byłam mile zaskoczona więc pomyslałam, że jednak trzeba coś z tym zrobić :)
Co u mnie? U mnie życie biegnie.. przeżyłam wspaniałe wakacje, które to własnie mnie oderwały od działalności blogowania. Obecnie nie ma wakacji, niestety :( są obowiązki, praca przygotowująca do matury. Tak, tak za ok 2 miesiące pisze maturke, która jest dla mnie ważnym biletem do przyszłości. Potrzebuje systematyczności, więc myślę ze motywacja do prowadzenia bloga moze być czymś co pozwoli mi w usystematyzowaniu się. Bo skoro jego prowadzenie nie pomogło, więc efekt przeciwny musi zadziałać :)

Co do jakiś nowinek kosmetycznych, to myślę że jeszcze dziś powinnam coś tutaj dla was udostępnić.
A tymczasem śle wam buziaczki i pozytywną pioseneczkę


1 comment:

Wypowiedz się !